Mesaj gönder
Ana sayfa

Linch Machinery Co. Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Linch Machinery Co, Ltd Çin'de sıhhi paslanmaz çelik ürünlerinin en mükemmel tedarikçilerinden biridir. Biz gıda, süt, içecek, şarap, bira, ilaç mühendisliği, ince kimyasal, kozmetik ve benzeri gibi hijyenik endüstriler için yüksek hassasiyetli sıhhi paslanmaz çelik ürünlerin her türlü uzmanım. Biz sıhhi vanalar, paslanmaz çelik borular, boru bağlantı parçaları, birlikler, halkalar, flanşlar ve aynı zamanda OEM ve özelleştirilmiş paslanmaz çelik ürünleri kapsayan en geniş sıhhi paslanmaz çelik ürün yelpazesine sahibiz.

Ürün kalitesini sağlamak için, ilgili tüm standartların ötesinde, ondan fazla teknik patentle 8 ekstra özel işleme tekniği geliştirdik ve Çin'deki sıhhi paslanmaz çelik endüstrisinde Linch sıralamasında birinci sırada yer aldık. Şu anda tüm ürünlerimiz ISO, SMS, IDF, 3A ve DIN standartlarına uygundur ve ayrıca GMP ve gıda endüstrisinin gereksinimlerini karşılar. Tüm Çinli tedarikçiler arasında, çoğu ülke için en geniş model ve güvenlik onaylarına sahibiz.

Çin'de diğer tedarikçiler ile karşılaştırıldığında, Linch sadece hijyenik paslanmaz çelik üretimine odaklanmakta ve tüm kalite sistemi özellikle hijyen sektörüne odaklanmaktadır. Biz önde gelen üretim teknolojisine ve çok daha sıkı kalite kontrol sistemine sahibiz. Linch kaliteye değil, niceliğe odaklanır ve 2 milyon yıllık üretim kapasitesini asla kovalamaz.

Avrupa veya diğer ülkelerden üreticilere kıyasla, iyi kalite hariç, bizim avantajları da rekabetçi fiyat ve esnek teslimat süresi içerir.

Kurulduğundan bu yana, mükemmel satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ve en iyi kalitemiz sayesinde tüm seçkin müşterilerimiz tarafından zaten onaylanmıştır. Ürünlerimiz ayrıca Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Güneydoğu Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Güney Amerika ve benzeri ülkelerde küresel olarak oldukça popülerdir. Dalları ve distribütörleri ile (özellikle denizaşırı ülkelerde), tüm dünyayı kapsayan geniş bir satış sonrası servis sistemi kurduk.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Linch Makine Tarihçesi

Yıl Tarihçe
2015 Özellikle yurtdışı satışlar için Wuxi Linch Machinery Co Ltd olarak yeniden adlandırıldı
2014 Wuxi'deki satış şirketi Wenzhou'daki üretim facotory'unu üretti
2010 Wuxi şehrinde şube ofisi kuruldu, Çin'de en büyük paslanmaz çelik ürünleri pazarı kuruldu
2009 En gelişmiş uluslararası üretim teknolojisinde buluştu
2009 CNC işleme ve montaj atölyesi
2009 Wenzhou şehrinde, hijyenik paslanmaz çelik ürünlerinin en ünlü yerinde kurulan üretim üssü fabrikası
Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd. Linch Machinery Co. Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : WLM

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 500000-1000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%